Word nu lid!

Joshua Helm completeert “Hanzevast Capitals”

door | 13 reacties

De dag nadat Hanzevast BV bekend maakte MPC Capital overgenomen heeft, maakte Capitals bekend dat het Joshua Helm overgenomen heeft van Rotterdam Basketball. Daarmee is voor Rotterdam meteen de angel uit het team van het afgelopen seizoen. Helm was daarin de topscorer van het team met gemiddeld 18,8 punten tegen een schotpercentage van 54,4%. Daarnaast plukte hij ook nog de meeste rebound voor het team; gemiddeld 10,2 per wedstrijd. Rotterdam moet dus op zoek naar een nieuwe “held”.

Helm speelde in Amerika voor het onbekende Mercyhurst College (NCAA 2). Ook voor zijn college was hij de dragende kracht met een gemiddelde van 19 punten en 8,5 rebounds per wedstrijd. Na zijn collegejaren vertrok Helm naar IJsland om daar voor KFI Reykjavic te gaan spelen. Daar werd hij verkozen tot Player of the Year met een gemiddelde van 37,2 punten (63,6%) en 14 rebounds per wedstrijd.

Met Helm is het team voor het seizoen 2006-2007 vooralsnog compleet. De overige spelers die onder contract staan zijn: John Turek, Darnell Hinson, Alain Laroche, Gary Buchanan, Chris Woods (allen USA), Gatis Melderis (Letland), Raoul Heinen, Niels Meijer en Sjors Poels (HOL). Daarnaast zal het voor coach Boot waarschijnlijk zijn laatste jaar zijn, alvorens hij aan zijn sabatical year of misschien zelfs wel zijn pensioen begint. Een kampioenschap zou natuurlijk een welkom afscheidskado zijn…

13 reacties

  1. T-Dog –

   Weet het niet, eigenlijk ook gewoon een sf speler. Wel veel spelers spelend op dezelfde positie!
   Inside komen we echt nog zwaar tekort!!!

  2. Harwin –

   lijkt mij wel een goede speler wat ik er gezien van heb

  3. klaas –

   ALS BOOT MAAR NIET TE VEEL SPELERS WEGSTUURD ANDERS KAN HIJ WEER OP NIEUW BEGINNEN ZAL MIJ BENIEUWEN ALS DIT BJIELKAARPAST ZIJN WEL GOEDE SPELERS IK GELOOF ER WEL IN

  4. klaas –

   ALS BOOT MAAR NIET TE VEEL SPELERS WEGSTUURD ANDERS KAN HIJ WEER OP NIEUW BEGINNEN ZAL MIJ BENIEUWEN ALS DIT BJIELKAARPAST ZIJN WEL GOEDE SPELERS IK GELOOF ER WEL IN

  5. McYo –

   @Klaas
   1x is genoeg hoor;)

  6. jan1 –

   lekker positief weer klaas 😕

  7. jan1 –

   volgend mij hebben we nu voor ned begrippen een dream team wie is het niet met mij eens email waaldejan@orange.nl 😉

  8. tja.... –

   @ eiffel, trieste opmerking 😕 🙁

  9. Duzz –

   aaa

   1 !:(

   2

   3

   4

   5

   6

   7

   !:( !:( !:( !:( !:( !:( !:( !:( !:( !:(

  10. jajaja –

   adasdadsasd

  11. hoi –

   nou

   lekker :z

  12. pascal –

   eiffel heeft wel gelijk waren allemaal goede spelers omdat ze alle balle krege bij hun vorige club

  13. roy –

   Joshua is gewoon een hele goede speler.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *