Word nu lid!

MPC Capitals niet in Europese competitie

door admin | Geen reacties

Het feit dat de Capitals afgelopen seizoen het kampioenschap heeft laten liggen, laat zijn sporen na in het seizoen 2006-2007. Was het kampioen geworden dan was deelname aan de ULEB-cup geen probleem geweest. De ULEB laat een “ongelimiteerd” aantal Niet-Europeanen toe. De FIBA daarentegen staat slechts twee Niet-Europeanen toe. Het team van MPC Capitals zal het nieuwe seizoen uit zeker 5 Amerikanen bestaan, waardoor er geen representatief team meer kan worden opgesteld voor een Europese competitie.

Het overduidelijke doel voor het seizoen 2006-2007 is nu het behalen van het kampioenschap. De club zet alle middelen in om voor de volle 100% voor het kampioenschap te gaan. Voor de toeschouwers is het niet meedoen aan een Europese competie misschien een minpuntje, maar wanneer je niets in die competitie te zoeken hebt zal een deelname ook geen voldoening kunnen geven. MPC Capitals compenseert de toeschouwers met een reductie op de seizoenkaartprijzen. Er geldt voor alle kaarten een korting van E.10,- . Voor vragen over de seizoenkaarten kun je terecht op seizoenkaart@mpccapitals.nl. Een seizoenkaart bestellen kan via het online aanvraagformulier. Vikingsleden ontvangen 5% korting op een seizoenkaart van MPC Capitals. Lid worden? Meld je dan aan voor de Vikings via het aanmeldformulier Vikings.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.