Word nu lid!

Darnell Hinson van Zwolle naar MPC Capitals

door admin | 2 reacties

Darnell Hinson is afkomstig van North Eastern State University (NSU) waar hij, zeker in zijn senior year ook al de sterren van de hemel speelde. Regelmatig werd hij de topscorer van de wedstrijd en wedstrijden met scores van 30+ waren geen uitzondering. In het seizoen 2004-2005 kwam Hinson uit voor het Duitse USC Freiburg (2e Bundesliga). Ook in Duitsland, hoewel de tweede divisie, was Hinson goed voor uitstekende cijfers (20 punten tegen 47%). In het afgelopen seizoen (2005-2006) speelde Hinson voor Landstede Zwolle. Hij werd verkozen tot de beste pointguard van de competie en werd, na Chris Woods, de tweede topscorer van de FEB Eredivisie met 22 punten per wedstrijd.

Stats:
NSU: 23,6 ppg (53,6%), 3 assists, 2 steals, 46,9% 3PT
Freiburg: 20,3 ppg (47,2%), 4 assists, 2 steals, 40,6% 3PT
Zwolle: 22 ppg (46,4%) , 4 assists, 2 steals, 36,2% 3PT

2 reacties

    1. harwin –

      ze doen veel goeien weg maar ze halen nog betere 🙂 alleen hopen dat ze ook samen kunnen spelen

    2. tonny –

      ja, dat wordt wel een erg kleine ploeg zo. Daar hoef je inderdaad Europa niet mee in. Ik zou eindelijk wel eens een bordeveger in het shirt van Capitals willen zien.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.