Word nu lid!

Raoul Heinen keert terug bij Boot

door admin | 3 reacties

Heinen speelde tot 2000 voor Amsterdam en was daar op jonge leeftijd al startende guard. Daarna vertrok Raoul naar de Verenigde Staten om daar drie jaar lang voor George Mason te spelen. Heinen is 25 jaar oud, maar heeft al een aardige basketballcarriere achter de rug. Hij maakte, net als Niels Meijer, ook deel uit van het kampioensteam van Amsterdam. Daarna ging hij voor de eerder genoemde drie jaren naar college. Vervolgens stond het Belgische Pepinster op de stoep om Heinen in te lijven. Halverwege het afgelopen seizoen vertrok Heinen echter bij de Belgische club om zijn seizoen af te maken voor het Duitse Paderborn, dat in de tweede Bundesliga speelde. Met Heinen werd Paderborn kampioen en promoveerde naar de eerste Bundesliga.

Ton Boot had al eerder te kennen gegeven Raoul Heinen wel in zijn team te willen hebben, maar Heinen verkoos Belgie boven de Capitals. Hij heeft een contract voor 1 seizoen, met een tweezijdige optie voor nog 1 seizoen.

Stats afgelopen seizoen (Paderborn) :
9 punten (49%), 2.2 rebounds, 1 assist, 1,5 turnover
FG 49%, FT 81%, 3PT 35%

3 reacties

  1. Bernlef –

   Iedere speler is welkom bij “MPC Donar” ook Raoul!! laat groningen een superstart maken in het seizoen 2006/2007………..
   🙂

  2. Black –

   Ben echt benieuwd!! Heb geen idee wat hij ongeveer kan…

  3. geert –

   nu alleen nog een goeie center erbij en dan kampioen worden 😉

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.