Word nu lid!

John Turek naar MPC Capitals

door | 9 reacties

John Turek kwam afgelopen seizoen voor het eerst naar Europa. Hij is afkomstig van Nebraska University. In zijn eerste jaar voor Omniworld Almere haalde hij zeer respectabele cijfers en ontpopte zich tot een belangrijke speler binnen het team.

John Turek is gepresenteerd als een van de nieuwe inside mannen voor de Capitals
John Turek, de nieuwe inside speler voor MPC Capitals

Stats 2005-2006 (Omniworld Almere, 26 games):
17 punten (51%), 10 rebounds, 2 assists, 1,5 steals, 0,8 blocks, 4,2 turnovers
(season high: 26 punten, 15 rebounds tegen Rotterdam Basketball)

9 reacties

  1. Annemieke –

   en dat is 1!

  2. rob –

   vrijdag tekent James Miller?!
   en Woods en Heinen?!
   looking good!

  3. Roos –

   Hey Rob, tekend James Miller echt bij ons:D?

  4. rob –

   uit betrouwbare bron

  5. rob –

   enneh….Is Ryan Robertson geen optie?
   Zit nu toch ook in de States zonder club?

  6. obbe –

   Leuk man,beetje speculeren

  7. Jan Willem –

   En de spelers die we dit jaar hadden blijven die allemaal wel??

  8. bron;basketballsite –

   Inmiddels lijkt het duidelijk dat Travis Reed Groningen gaat verlaten. Als de interesse van EiffelTowers al serieus is geweest, zal die na de matige finaleserie van Reed sterk zijn afgenomen. Er is echter wel belangstelling van Belgische clubs en ook vanuit Spanje. Er schijnt vooral serieuze belangstelling te zijn van Caja San Fernando, een ploeg uit Sevilla, die uitkomt in de ACB, de hoogste afdeling in Spanje. Er ligt inmiddels een bod bij de agent van Reed, die wel oren schijnt te hebben naar een Spaans avontuur

  9. donarfan_59 –

   waar gaat young eingenlijk heen? 😕

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *