Word nu lid!

Finalemaand via NOS-archief te bekijken

door admin | Geen reacties

Het voordeel dat je hierbij hebt, is dat je gewoon aanwezig kunt zijn bij de onvervalste sfeer die er rond de wedstrijden heerst. De sfeer beleef je gewoonweg niet via de TV. Je wil immers het zweet ruiken en de mannen ter plaatse aanmoedigen. Vervolgens kun je de volgende dag thuis, onderuitgezakt achter je PC, de wedstrijd(en) nog eens nabeleven. Het gaat hierbij wel alleen om de wedstrijden die door de NOS in beeld gebracht zijn en helaas niet de wedstrijden die door de week door Sport 1 uitgezonden worden.

De streams zijn achteraf (in principe 1 dag na de wedstrijd) te zien op de speciale stream-pagina van de NOS. Ga hiervoor naar www.nos.nl/nosstudiosport en ga vervolgens met de button NOS Finalemaand naar de player. Je kunt vervolgens linksboven kiezen voor het archief.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.