Word nu lid!

Capitals eerste ronde tegen Nijmegen

door | Geen reacties

Goed nieuws voor Nijmegen is de terugkomst van William Frisby. Frisby was ruim een maand uitgeschakeld met een knieblessure en het was nog onzeker of hij op tijd hersteld zou zijn voor de play-offs. Volgens coach Van der Wielen is het nog wel de vraag of de knie van Frisby het “houdt”. Of Alhaji Mohammed voor Nijmegen nog aan spelen toe komt is hoogst onzeker.

De eerste wedstrijd wordt donderdag 20 april gespeeld in de eigen Martiniplaza, om 19:30 uur.

Zaterdag 22 april is vervolgens de uitwedstrijd in Nijmegen. De wedstrijd in de Horstacker begint in principe om 19:30 uur.

Een eventuele derde wedstrijd wordt dinsdag 25 april gespeeld, om 19:30 in de eigen Martiniplaza.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *