Word nu lid!

Gatis Melderis blijft!

door | 2 reacties

Gatis Melderis heeft zich zeker dit seizoen ontpopt tot een van de publiekslievelingen van het Groningse publiek. Hoewel er mensen zijn in de Nederlandse basketballwereld die het spel van Melderis betitelen als anti-basdetball; een speler met te weinig basketballtalent. Het publiek in Groningen ziet juist graag de werklustige Melderis.Melderis laat vaak zien dat hij een bijzonder veelzijdige speler is. Hij kan de bal opbrengen, inside gaan, rebounden, assists geven en drietjes knallen. Erg goed nieuws dus voor de Capitals!

2 reacties

  1. gea –

   yes gatis blijft nog een seizoen 😎

  2. obbe –

   Laat de rest van Basketballend Nederland lekker vinden dat Gatis een anti-basketballer is,wij weten beter!
   Ik vind het fantastisch nieuws dat ie blijft.
   Leg hem samen met Valmo lekker nog 5jaar vast!!
   Dan kan Valmo nadien direct de coaching overnemen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *