Word nu lid!

MPC Capitals ingedeeld in Elite-A

door admin | 2 reacties

Over de verdeling van de poules valt te twisten. Ton Boot heeft inmiddels al laten weten dat hij deze indeling “krankzinnig” vind en dat het wiskundig gezien ook niet klopt om de even en de oneven nummers bij elkaar in te delen. Op papier is de Elite-A ook zwaarder dan de Elite-B. De Elite-B bestaat overigens uit Amsterdam, Nijmegen, Rotterdam, Weert en Leeuwarden.

2 reacties

    1. Lisa –

      Weet iemand of je de kaarten die je besteld voor de wedstrijd tegen zwolle ook op kan laten sturen, of dat ze daar voor je klaar worden gelegd?? 🙂

    2. Vikings –

      Kaarten die online bij Zwolle worden besteld kunnen alleen afgehaald worden in Zwolle. De kaarten kunnen niet opgestuurd worden en naar ons weten ook niet klaar worden gelegd voorafgaande de wedstrijd, omdat er dan niet de garantie is dat ze worden opgehaald. Je zult dus een tripje naar Zwolle moeten maken, of op goed geluk afreizen naar Zwolle op de wedstrijddag!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.