Word nu lid!

Dallas Logan op try-out

door | 4 reacties

Dallas Logan is aangetrokken (op try-out basis) om de vertrokken Travis Young te vervangen. Dallas Logan speelde het afgelopen seizoen voor Woon!Aris, maar zat sinds dit seizoen zonder club. De guard/forward van 1,93m maakte in dat seizoen gemiddeld 22 punten per wedstrijd. Nu nog de vraag of hij Travis Young kan doen vergeten…

4 reacties

  1. Rob Woudstra –

   Het aantrekken van Dallas Logan.
   Deze jongen heeft goed gepresteerd in Leeuwarden, is vanaf het begin van het seizoen beschikbaar. Waarom dan eerst allerlei spelers van overver halen , hetgeen een hoop geld kost, en weer terugsturen en als laatste Dallas een kans geven.
   Ik was met deze jongen begonnen.

  2. JanW –

   …Young doen vergeten…het lijkt wel een legende. Daarvoor heeft hij toch echt te weinig gespeeld en al helemaal niet tijdens Play-Offs e.d. Kortom, blijft Logan gezond en komt zijn talent tot zijn recht onder Boot, dan is Logan al gauw een meerwaarde vergeleken met Little T. Echt jammer voor die laatste, maar de realiteit is toch echt niet anders…

  3. Martin –

   Tsja, maar de wedstrijden die Young WEL gespeeld heeft waren bijkans weergaloos. Dat is in ieder geval mijn persoonlijke mening. Het was een bijzonder genot om L.Travis te zien spelen! Maar ja, liever een Dallas op het veld dan tien Travissen op de bank!!

  4. luc –

   l. travis niemand zal hem missen en dus gaan we verder hoe speelde logan gisteravond eigenlijk?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *