Word nu lid!

Boodschap van medeleven voor Simpson

door admin | 2 reacties

De Vikings hoorde afgelopen week van het treurige bericht dat Dylan, de zoon van Tom Simpson (coach Woon!Aris), getroffen is door leukemie. Van vele kanten kwamen er blijken van medeleven en ideeen om iets te gaan doen. De Vikings heeft dit ter hand genomen en zorgt voor een passende attentie voor de Familie Simpson. De Vikings en alle andere Capitalsfans wensen de Familie Simpson veel sterkte de komende periode!

2 reacties

    1. Rob –

      Heel goed gedaan Annemieke/Etta en de rest.

    2. Vike –

      Prima initiatief.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.