Word nu lid!

MPC Capitals pakt eerste winst

door admin | 1 reactie

Het was eigenlijk vanaf het beginsignaal een gelijkopgaande strijd. De Friezen boden goed tegenwicht. Vooral gesteund door de inbreng van Michael Kingma, de IJslandse Hlynur Baeringsson en de Amerikaan Tim Withworth bleven ze de ganse wedstrijd bij. Kingma deed dat door zijn inbreng onder de borden, Baeringsson door zijn strakke verdedigen en schoten en Whitworth door zijn driepunters. Toch weer een “sterke” tegenstander…

De Capitals daarentegen werden gedragen door Daniel Novak en Jason Detrick. Novak, de Man of the Match, speelde weer eens een degelijke wedstrijd. Daar bovenop maakte hij ook nog eens de actie van de wedstrijd: een actie door het midden de bucket in, balletje achter zijn rug langs en vervolgens via een simpele lay-in de score. Wonderschoon! Jason Detrick leek ook weer wat losgekomen, na een aantal mindere oefenwedstrijdjes. Hij werd zelfs de topscorer met 21 punten (+9 rebounds). Novak deed daar 20 punten en 8 rebounds bij. Verder speelde Tom Timmermans een opvallender rol dan we eerder van hem zagen. Hij had het zwaar met Kingma, maar had zelf wel 11 punten. Kees Akerboom voegde 12 punten toe. De inbreng van Ramiz Suljanovic viel ietwat tegen. Dat is zeker op dit moment, waar Travis Reed geblesseerd van de kant moet toekijken, vervelend. Inside wordt Travis Reed namelijk erg gemist. Het herstel kan niet snel genoeg gaan…

De ruim 2600 toeschouwers zagen dus een spannende wedstrijd, maar het niveau zal nog een stukje beter moeten. Het goede spelen van de MotM Novak en Detrick geeft een goed gevoel, maar er zijn momenteel een aantal spelers die zich nog niet van hun beste kant laten zien. Donderdag de eerste echte proef van het team: thuis tegen de Astronauts uit Amsterdam. Ik ben benieuwd!

Detrick 21 punten, Novak 20, Akerboom 12, Timmermans 11, Melderis 8, McGuthrie 7, Suljanovic 6 en Kriisa 3.

1 reactie

    1. mpc –

      ze komen wel weer op stoom

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.