Word nu lid!

Open dag Capitals verplaatst

door admin | Geen reacties

Tijdens de open dag kunnen alle Capitalsfans kennis maken met de spelers van de Capitals tijdens de officiele teampresentatie. Verder zal er een uitgebreid programma zijn voor jong en oud. De hoofdact van de open dag bestaat uit een oefenwedstrijd tegen Lukoil Academic uit Sofia (Bulgarije). Lukoil is een gerenomeerde ploeg die de laatste jaren op Europees topniveau heeft gespeeld.

Tijdens de open dag zijn de Vikings natuurlijk ook aanwezig. Een van onze activiteiten van de dag is Matchwinner Live. Je kunt de uitslag van de wedstrijd voorpspellen en daarmee een leuke prijs in de wacht slepen.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.