Word nu lid!

Oranje verliest na verlenging van IJsland

door | 3 reacties

Voor het oog van ongeveer 600 toeschouwers speelde Oranje weer een ietwat matige pot. De IJslanders drongen in de verdediging de hele wedstrijd aan. De hele wedstrijd werd een een full-court press gespeeld. De zone-verdediging was ook een lastige hindernis voor de jongens van Team Oranje, zeker in deze staat van het team. Het is overduidelijk dat ze onvoldoende op elkaar ingespeeld zijn en dat er een duidelijke leider ontbreekt.

Tom Timmermans en Kees Akerboom kregen van bondscoach veel speeltijd. Ze benutten deze tijd ook behoorlijk zinvol: beiden waren goed voor een Double-double. Kees Akerboom was de beste speler van het veld. Als een van de weinigen ging hij agressief in de rebound. De rest had vaak meer een houding van “stond er bij en keek er naar”. De aanvulling van het team met Francisco Elson en misschien Dan Gadzuric zal waarschijnlijk een grote ommekeer betekenen voor Oranje. Deze beeldbepalende spelers zullen Oranje op een hoger peil brengen. Dan maken we tegen Belgie (26 augustus, Martiniplaza) en Israel (1 september, Martiniplaza) wellicht nog enige kans. Laten we er in ieder geval dan een gekkenhuis van gaan maken in de Martiniplaza!

3 reacties

  1. T-Dog –

   Triest, triest en nog eens triest!

   Toch nog twee positieve puntjes:
   1. Het spel van Ijsland

   2. Het publiek!

  2. gea –

   ik vond tom niet eens zo slecht
   maar kingma hat stront in zijn handen
   die kan ja geen bal vast houden

  3. Aris-fans –

   De ijslanders van Aris speelden erg goed.
   Vooral baeringsson in de eerste wedstrijd. Thorvaldsson liet in de 2e game ook een goede indruk achter.
   greetz uit LWD 😉

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *