Word nu lid!

Bball on the roll again!

door admin | 2 reacties

De Capitals trainen vanaf 15 augustus weer. De eerste training is van 17:00 uur tot 19:00 uur in Sporthal Selwerd. Meteen na afloop gaat het basketball verder in de Martiniplaza met het Nederlands team dat daar een oefenwedstrijd speelt tegen IJsland; aanvang 20:00 uur, toegang slechts E.3,-. Dinsdag 16 augustus kun je Oranje (met ook NBA-speler Francisco Elson) nogmaals in actie zien tegen IJsland; zelfde plaats, zelfde tijd.

Voordat de Capitals aan de eerste oefenwedstrijden beginnen is het eerst nog Oranje dat in Groningen een plekje probeert te bemachtigen voor het Europees kampioenschap. Op vrijdag 26 augustus is de eerste interland tegen Belgie, wederom in de Martiniplaza. Op donderdag 1 september komt Israel naar Groningen. Meer informatie over de EK-kwalificatie vind je op septemberfever.nl.

Als het Nederlands team is uitgespeeld in Groningen starten de Capitals met de oefenwedstrijden, alvorens de competitie op zaterdag 8 oktober van start gaat met de eerste thuiswedstrijd tegen Aris Leeuwarden (Martiniplaza, 19:30 uur). Op zondag 2 oktober wordt de seizoensopening gehouden in de vorm van de jaarlijks terugkerende Open Dag.

Complete oefenschema MPC Capitals:
– za. 3/9 Capitals – Aris (Meppel, 19:00 uur)
– zo. 4/9 Capitals – Zwolle/Noordwijk (Meppel)
– zo. 11/9 Cuxhaven – Capitals (Cuxhaven, 18:00 uur)
do. 15/9 Capitals – Bremerhaven (Roden, 20:00 uur)
– za. 17/9 Quakenbruck – Capitals (Quakenbruck, 17:30 uur)
wo. 21/9 Capitals – Bonn (Roden, 18:00 uur)
– za. 24/9 Maritiem Toernooi (Den Helder)
– zo. 25/9 Maritiem Toernooi (Den Helder)
– vr. 30/9 Bremerhaven – Capitals (Bremerhaven, 19:00 uur)
zo. 2/10 Open Dag MPC Capitals (Martiniplaza, Groningen)

2 reacties

  1. gea –

   eindelijk begint het weer, BASKETBAL
   nog 1 nachtje slapen,dan weer heerlijk genieten van de trainingen, ik heb er weer zin in 🙂

  2. i love donar –

   dat mogt ook weer tijdf worde :p :p :p :p :p 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.