Word nu lid!

Oefenwedstrijden Oranje in Groningen

door admin | Geen reacties

De oefenwedstrijden in de Martiniplaza zijn natuurlijk ook te besoeken. Tegen een geringe betaling van E.3,- per wedstrijd kun je getuige zijn van twee heuse interlands. Een Passe Partout voor beide dagen is zelfs nog E.1,- goedkoper! De kaarten zijn alleen verkrijgbaar tijdens de wedstrijddagen zelf; voor aanvang van de wedstrijden. Beide wedstrijden tegen IJsland beginnen om 20:00 uur. Dus eerst maandag 15 augustus naar de eerste training van de Capitals en daarna meteen verder met de oefeninterlands! Wat wil je nog meer… Het basketball-seizoen breekt weer los!!!

Meer info over de EK-Kwalificatie vindt je op www.septemberfever.nl

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.