Word nu lid!

Tweede “Oostenrijker” voor Capitals

door | Geen reacties

Jason Detrick speelde het afgelopen seizoen voor het Oostenrijkse Oberwart. Detrick werd uitgeroepen tot de meest waardevolle speler van de Oostenrijkse competitie. Hij haalde tijdens het seizoen een gemiddelde van 26,6 punten en 4,2 rebounds per wedstrijd. Met Detrick is een 1,98m lange, 24 jaar oude guard/forward speler gehaald die een groot scorend vermogen heeft. Detrick speelde in Amerika voor Oklahoma College (Big 12-conference). Detrick heeft zijn handtekening gezet onder een 1-jarig contract.

Jason Detrick werd tijdens de competitie in Oostenrijk verkozen tot de Meest Waardevolle speler van de Oostenrijkse competitie, waarin hij ook topscorer werd. “Onze” nieuwe Ramiz Suljanovic eindigde in de MVP-verkiezing als derde. Detrick blinkt uit in 1 tegen 1 – duels en heeft ook een goed driepunts-schot.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *