Word nu lid!

EK-kwalificatiewedstrijden Oranje in Martiniplaza

door admin | Geen reacties

De wedstrijden die het Nederlands team in Groningen speelt zijn van belang om in aanmerking te kunnen komen voor het allerlaatste EK-ticket. De vijftien beste landen van dit moment hebben zich reeds geplaats voor het eindtoernooi. Voor Oranje nog 1 laatste kans om via deze kwalificatieronde een plekje te veroveren bij de beste Basketballnaties van Europa. De winnaar van de poule speelt begin september vervolgens om de laatste plek op het EK.

Zeer waarschijnlijk zijn er tijdens de wedstrijden in de Martiniplaza ook de Nederlandse NBA-sterren te bewonderen: Dan Gadzuric en Francisco Elson. Voor het reserveren van kaarten kun je terecht op www.martiniplaza.nl of www.septemberfever.nl.

Junior NBB lid ? 10,00 ; PassePartout ? 15,00
Senior NBB lid ? 15,00 ; PassePartout ? 25,00
Junior niet-lid ? 12,50 ; PassePartout ? 20,00
Senior niet-lid ? 17,50 ; PassePartout ? 30,00

De Passepartout geeft recht op toegang voor beide wedstrijden. Lid of niet-lid betekent wel/geen lidmaatschap van de Nederlandse Basketball Bond.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.