Word nu lid!

Capitals verliest nipt in Nijmegen

door admin | 5 reacties

De basis waarmee Capitals de wedstrijd begon bestond uit Tom Timmermans, Travis Reed, Chris McGuthrie, Daniel Novak en Gatis Melderis. Door het ontbreken van Akerboom, Young en Kriisa had Ton Boot slechts de beschikking over 7 spelers. Ook Nick Hulzebos kreeg hierdoor noodgedwongen zijn speelminuten

De hele wedstrijd was de spanning gewaarborgd. Voor de toeschouwers die uit Groningen (waaronder 1 bus van de Vikings) was het de hele wedstrijd met samengeknepen billen zitten. Het eerste werd afgesloten bij de stand 24-24. Alsnbel was duidelijk dat de spelers van de Capitals wel eens in foutenlast zouden kunnen komen. Na het eerste kwart hadden de Groningers al 7 fouten, tegen 2 bij de Nijmegenaren.

Ook halverwege de wedstrijd stonden de ploegen nog steeds nagenoeg op gelijke hoogte, al was het nu in hetr voordeel van de Capitals 40-41, nog steeds een kleine marge. Het derde kwart eindigde bij de stand 59-57, dus moest in het vierde en laatste kwart de wedstrijd beslist worden. Het vierde kwart moesten de Capitals het zonder Ryan McDade doen. Hij had toen al zijn 5e fout te pakken. De foutenlast werd de Capitals uiteindelijk zelfs fataal. Het moest de wedstrijd beeindigen met 4 spelers in het veld. Zowel Tom Timmermans als Nick Hulzebosch pakten ook hun 5e fout en mochten zodoende de wedstrijd dus niet uitspelen. Uiteindelijk werd het pleit beslecht in het voordeel van de Eiffeltowers. Met 77-74 zaten ze aan de goede kant van de score. De foutenlast kan wel eens de sleutel geweest zijn die voor de Capitals de wedstrijd nadelig heeft doen eindigen. Tegen Nijmegen werden 14 persoonlijke fouten gefloten, MPC Capitals kreeg er maar liefst 25 en dat is in een wedstrijd met slechts 7 beschikbare spelers fataal. Of dit aan het niveau van de scheidsrechters ligt…

5 reacties

  1. hsb –

   Zo snel weer een verslag na de gespeelde wedstrijd! Mooi hoor! groetjes en bedankt! 😉 😉 😉

  2. Vike –

   Vikings, bedankt voor de leuke busreis. Was weer helemaal top!

  3. Jake –

   Niiiiiikki is een groninger!!!
   Niiiiiiiiikki is een groninger!
   Nikki is een groninger!
   te-ne-ne-ne-ne-ne
   Nikki is groninger!!! 😎

  4. Hans –

   Ik sluit mij graag aan bij Vike, het was weer tof!

  5. T-Dog –

   Met zoveel pech, blessures en foutenlast toch nog bijna winnen –>> LANDSKAMPIOENEN OLE OLE 😉

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.