Word nu lid!

Akerboom tekent bij; Jamar Smith afgetest

door | 3 reacties

Kees Akerboom gaf aan dat hij graag nog een seizoen bij de Capitals wil blijven. Hij heeft het hier goed naar zijn zin en leert hier veel. Met dank aan Ton Boot kan hij zijn basketballkwaliteiten hier verder uitbreiden. Er is de afgelopen periode veel bijgespijkerd in het All-round basketball van Kees. Nu wordt het langzamerhand ook weer tijd om weer wat meer aandacht aan zijn specialiteit te besteden.

Jamar Smith werd door Ton Boot afgetest. Na een try-out van een week werd besloten om Jamar Smith niet van een contract te voorzien. Hij vertoonde bij tijd en wijlen een attitude die niet gewenst was en kon niet dat brengen voor het team wat er verwacht werd. Hiermee is de laatste kans op versterking voor het team verstreken. De termijn waarop spelers aangemeld kunnen worden is voorbij. Er mogen geen spelers meer toegevoegd worden aan het team. Dat betekent dus dat Ton Boot het met de mannen moet doen die er nu staan. Op hoop van zegen…

3 reacties

  1. gea –

   yes ik had het al op mijn werk gehoord,kees akerboom heeft voor een jaar bijgetekend,en ik ben benieuwd naar jamar smith vanmiddag zie ik het bij de training,zal boot ook gelijk op hem schelden? dat deed hij wel bij die anderen die hier toen net 1 dag waren,maar je zo is boot h?,daar moeten ze maar tegen kunnen. 😎

  2. ing –

   Jammer dat het Groninger publiek niet van Jamar heeft kunnen genieten. We hebben niet de kans gekregen hem zelf te bekritiseren of te loven, maar laten we het erop houden dat de keuzes van Ton Boot ons geen windeieren gelegd hebben!! 8)

  3. jos –

   komt er nog een nieuwe speler of vind coach boot het zo wel genoeg? 😕 😕 😕

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *