Word nu lid!

Ruime winst tegen Omniworld Almere

door admin | 5 reacties

Waar het eerste kwart voor Almere was (18-10), werd de rest van de wedstrijd voor de Groningers. De volgende kwarten werden namelijk allemaal makkelijk binnengehaald. Het tweede kwart 8-25, derde kwart 14-27 en het afsluitende vierde kwart 17-28. Wederom winst voor de Capitals.

Chris Mc Guthrie heeft met zijn 27 punten eens laten zien dat hij een goede vervanger is geworden van de nu bij Omniworld spelende Rogier Jansen. Niets ten nadele van Rogier natuurlijk, want hij blijft een getalenteerd speler, dat hebben we in de halve finale wel kunnen zien! Daniel Novak was opvallend aanwezig door zijn vele rebounds: 16 stuks maar liefst; naast de 15 punten die hij maakte. Daarnaast gooiden de beide “Travissen” nog eens een duit in het zakje door respectievelijk 19 punten (Reed) en 12 punten (Young) te maken.

De tweede plaats in de poule is nu zeker. Amsterdam heeft de eerste plaats in handen en kunnen die niet meer kwijt raken. Dit betekent dat e Capitals geplaatst worden in de poule met de even nummers, wat inhoudt dat er twee wedstrijden minder gespeeld worden dan de teams in de oneven poule.

Capitals:
McGuthrie – 27 punten
Reed – 19 punten, 8 rebounds
Novak – 15 punten, 16 rebounds
Young – 12 punten
Melderis – 7 rebounds

CAPITALS:2PT 50%, 3PT 31%, FT 95%, 46 rebounds, 19 steals, 6 assists
ALMERE:2PT 54%, 3PT 12 %, FT 60%, 34 rebounds, 8 steals, 10 assists

Omniworld:
Lyons – 16 punten, 6 rebounds
Steenvoorde – 13 punten, 6 rebounds
Walker – 12 punten, 9 rebounds

5 reacties

  1. erik –

   yes weer winst

  2. hsb –

   leuk positief stukje en……snel geplaatst !!!!! 🙂 🙂 🙂

  3. gast –

   weet er ook iemand hoeveel Groningers er in Almere waren? Ik was dr ook, en had het idee dat we nauwelijks Almere supporters hoorden…

  4. Ridler –

   Mannetje of 40, denk ik. Van Almere nog een stuk of 100 a 150… samen kleine 200.

  5. iiiiiiiiiik –

   heeeeeeeeeeeeej wahahahahhahahahah lol duzzz *one luv*
   😀 🙂 keej dan nou Capitals are the best 4 evver

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.