Word nu lid!

Capitals naar winst in Rotterdam

door admin | 2 reacties

In de eerste helft van de wedstrijd wisten de Capitals aanvankelijk Rotterdam Basketball van zich af te slaan. Maar Rotterdam regelmatig weer aardig terug. Via de stand 7-13 in het voordeel voor de Capitals werd het later 12-13. Novak maakte toen al zijn derde fout van de wedstrijd en moest het veld ruimen voor Ryan McDade. Het is dus maar goed dat McDade is gebleven, want anders was een wissel lastig geworden op die positie.

Capitals liep toch weer uit naar 14-24 en won zo het eerste kwart met een ruim verschil. Travis Reed was op dat moment al goed voor de helft van de score van de Capitals: 12 punten. Het tweede kwart werd er nog verder uitgelopen op de Rotterdammers. Via 18-31 eindigde het tweede kwart met de stand 28-44. Een ruime voorsprong die eigenlijk niet meer weggegeven kan worden.

Blijkbaar hadden de Havenstedelingen een sterk kopje thee gedronken in de rust, want puntje voor puntje kropen ze dichterbij. Het werd 36-47, 40-48 en de eindstand van het derde kwart was 44-52. De Capitals maakten relatief veel fouten. Al snel had Daniel Novak zijn vierde fout te pakken en ook Kriisa, Melderis en McDade kwamen op 3 persoonlijke fouten.

In het vierde kwart liepen de Capitals weer snel weg naar een ruime voorsprong: 46-61. Rotterdam trok nog 1 keer de sprint aan, maar deze werd te laat ingezet om de winst nog binnen te kunnen slepen. Via de tussenstanden van 54-63 en 59-71 werd het uiteindelijk 69-75. Winst voor de Capitals!

Capitals:
McGuthrie – 26 punten, 14 op 15 FT
Reed – 24 punten, 6 rebounds, 5 steals
Young – 11 punten
Novak – 7 rebounds
Melderis – 7 rebounds

CAPITALS: 47% 2PT, 24% 3PT, 81% FT, 35 rebounds, 7 assists
ROTTERDAM:: 54% 2PT, 36% 3PT, 53% FT, 36 rebounds, 14 assists

Rotterdam:
Colwell – 18 punten, 7 rebounds
Brown – 13 punten
Battle – 11 punten, 6 rebounds
Slagter – 6 rebounds, 5 assists

2 reacties

    1. erik –

      yes weer gewonnen 🙂 :p

    2. Insider –

      woensdag wordt de verdeelsleutel van de recette van de bekerfinale bepaald als het in martiniplaza wordt gespeeld. 😀

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.