Word nu lid!

Ruim verlies tegen Zadar (ULEB)

door | 1 reactie

Kees Akerboom werd de topscorer voor de Capitals met 10 punten. Gatis Melderis werd de toprebounder bij Capitals met 9 rebounds. Halverwege was de strijd eigenlijk al gestreden bij een stan van 43-26. Naar het eind toe liep de achterstand aleen maar verder op naar de uiteindelijke 23 punten.

Opvallend punt is dat er bijzonder slecht geschoten werd. Waar het percentage Fieldgoals afgelopen zaterdag tegen Zwolle nog op 59% lag, bleef nu de teller steken op nog geen 30%(!). De Kroaten rondden de pogingen aanzienlijk beter af met een fieldgoalpercentage van 51%. Het waren vooral de 3-punters die niet vielen bij de Capitals: 5 uit 30, 17%!

Travis Young is deze wedstrijd wel iets meer aan zijn rust toegekomen. Hij speelde slechts 19 minuten tegen de Kroaten; daar waar hij anders zeker meer dan 35 op het veld staat. Misschien dat hij er niet aan te pas kwam; maar het is natuurlijk ook mogelijk dat hij de rust gegund kreeg. Dat Ton Boot geen risicos meer wilde nemen om zijn beste speler te verliezen in een wedstrijd die er eigenlijk niet meer toe doet. Donderdag gaan we gewoon weer verder; thuis tegen Rotterdam. Alsof er niets gebeurd is. “Sta op als je voor Donar bent!”.

CAPITALS:
Akerboom – 10 punten (25%)
Novak – 9 punten (50%), 7 rebounds
Reed – 9 punten (31%)
Kriisa – 8 punten (50%)
Young – 6 punten (17%)
Timmermans – 4 punten (17%)
McGuthrie – 3 punten (13%)
Melderis – 2 punten (50%), 9 rebounds

CAPITALS – FG 30% (2PT 42%, 3PT 17%), REB 30, Assists 7
KK ZADAR – FG 51% (2PT 59%, 3PT 37%), REB 29, Assists 7

1 reactie

    1. hsb –

      verstandige Ton Boot :z

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *