Word nu lid!

Capitals verslaat moeiteloos Almere

door | Geen reacties

MPC Capitals speelde bij vlagen frivool basketball. Topscorers waren, zoals inmiddels wel gebruikelijk, Big & Little Travis met beiden 22 punten. Reed was heer en meester in de duels in de bucket en young strooide weer eens met fraaie passes en mooie scores. Weergaloos om die speler aan het werk te zien. En dan is ook nog het plezier van zijn gezicht af te lezen.

De andere spelers deden overigens ook vrolijk mee in dit vroege sinterklaascadeau. Rogier Jansen, Tom Timmermans en Ryan McDade kregen relatief veel speeltijd. Zeker nadat de beide Travissen vier minuten voor tijd een publiekswissel kregen. Een luid applaus kwam hen ten goede van het, in groten getale aanwezige, publiek.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *