Word nu lid!

Tom Timmermans opvolger van Janisius

door | Geen reacties

Nadat Nate Fox en Marius Janisius afgelopen week de zak hebben gekregen, is nu reeds een opvolger gecontracteerd. Tom Timmermans heeft een contract getekend voor het restant van het huidige seizoen, met een optie voor het volgende seizoen. Met Timmermans heeft de Capitals een 23 jaar oude, 2.11 m lange center binnengehaald.

Tom had dit seizoen net een contract gekregen bij het Spaanse Alerta Cantabria Lobos. Hij speelde daarvoor vier jaar voor het bekende universiteitsteam van Notre Dame (USA). Tom Timmermans heeft tijdens de afgelopen “September Fever” gespeeld voor het Nederlands team, waar hij een aantal maal topscorer werd. Een goede aanwinst, naar het laat aanzien…

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *