Word nu lid!

Capitals wint van Bergen op Zoom

door admin | Geen reacties

De Capitals hebben, onder het toeziend oog van 2830 toeschouwers(!), met 73-64 gewonnen van Myleasecar Giants uit Bergen op Zoom. Het eerste kwart beloofde een behoorlijke wedstrijd, maar dit kwam enigzins bedrogen uit. Travis Young was bij tijds erg op dreef met een dozijn aan toverballen. In de loop van het tweede kwart liep de voorsprong op tot maximaal 24 punten.

De laatste twee kwarten speelden ze echter beneden peil. De wedstrijd ging als een nachtkaarsje uit. Schoten vielen niet meer, passes kwamen niet meer aan. Maar doordat de Giants het ook enigzins nalieten genoeg ballen door het netje te laten ploffen werd er toch gewonnen. Kriisa speelde een degelijke pot, Melderis pakte vooral in de verdediging zijn credits en plukte een behoorlijk aantal rebounds, Novak vretrouwd en Reed topscorer. Niet slecht, maar ook nog niet top. Er moet nog hier en daar gesleuteld worden… Topscorer: Travis Reed 17 pnt. Volgende wedstrijd: uit tegen Zwolle, zaterdag 23 oktober, 19:30 uur.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.