Word nu lid!

Eerste winst voor Capitals

door | Geen reacties

De mannen hebben het dan toch voor elkaar gekregen. Waar al eerder op werd gerekend door velen, is dan nu gebeurd; en hoe! Van de Eiffeltowers (voor hen de eerste competitiewedstrijd) werd met 34 punten verschil gewonnen: 64-98. Eiffeltowers is dus nog lang niet de ploeg wat op voorhand van ze verwacht werd.

Topscorer bij de Capitals was Travis Young, die na een kleine blessure weer terugkeerde. Met maar liefst 22 punten (6 uit 9 driepunters). Daarnaast wisten Fox en Reed het netje ook te vinden; beiden 18 punten, plus de nodige rebounds. Een opvallend en misschien geruststellend punt: Rogier Jansen kan toch echt wel basketballen. Hij had deze keer geen enkele turnover, terwijl hij er de vorige wedstrijd nog 8 liet aantekenen (wat vast een carreer-high was…). hij schoot er ook nog eens 10 punten in. Eindelijk een winstpotje, na twee maal verliezen. Laat de rest nu maar komen! Donderdag 21 oktober de volgende wedstrijd; om 19:30 uur in de Martiniplaza tegen Myleasecar Giants uit Bergen op Zoom.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *