Word nu lid!

Capitals verliest ook 2e wedstrijd

door admin | Geen reacties

Er moet nog duidelijk gesleuteld worden aan het huidige team van de Capitals. Dinsdag 12 oktober werd, na het verlies tegen debutant Aris Leeuwarden (71-81), ook verloren van Amsterdam met 67-71. Van dit aanstaande verlies was in het eerste kwart echter nog maar weinig te merken. Capitals speelde met volle inzet en met mooie scores werd Amsterdam op achterstand gezet. Met een 6 punts- aanval (fout Lieverst, T-fout Spinks, 2 rake vrije worpen voor Kriisa, 1 rake voor Akerboom, gecompleteerd met een 3-punter van dezelfde Akerboom) werd uiteindelijk een gat geslagen; kwartstand 27-20.

Direct in het begin van het tweede kwart liepen de Capitals uit naar een maximale voorsprong van 12 punten. Maar toen ging het mis. Amsterdam plaatste een 0-13 run en stond plots op voorsprong. Toen was het nog een puntje-puntje strijd, maar in het derde en vierde kwart denderde Amsterdam fysiek over de Capitals heen. Domme fouten werden er gemaakt, zowel offensief als defensief. En Amsterdam werd zelfs na de verwoede pogingen niet meer bijgehaald; ook mede doordat Amsterdam in die fase nog wat vage calls van de scheidsen mee had. De wedstrijd was in ieder geval meer het aanzien waard dan de vorige. Nu maar hopen dat ze wijze lessen geleerd hebben en dit oppakken in de volgende wedstrijd: zaterdag 16 oktober, Eiffeltowers, 19:30 uur Nijmegen.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.