Word nu lid!

Vikings presenteren nieuw logo

door | Geen reacties

De Vikings hebben tijdens de open dag van de Capitals het nieuwe logo van de supportersvereniging gepresenteerd. Tijdens de rust van de gewonnen wedstrijd tegen Oldenburg (80-70) is het logo door de ontwerper onthuld voor het oog van het 1600 mensen tellende publiek. Het nieuwe logo werd met aplaus ontvangen. Voor ons een teken dat het resultaat gelukt is! Dit mag ook een compliment betekenen voor de ontwerper: Ben Kah. Zijn aanbod tijdens de playoffs van het vorige seizoen betekende indirect een nieuw logo voor de Vikings; iets waar wij erg blij mee zijn. Ben Kah heeft een eigen ontwerpstudio: Studio Deepee. Binnenkort zal het nieuwe logo onder andere te zien zijn op onze vernieuwde site. Het is inmiddels al wel ingepast in de lidmaatschapspasjes en het briefpapier.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *