Word nu lid!

Capitals eenvoudig langs Cuxhaven

door admin | Geen reacties

De Capitals hebben 25 september eenvoudig gewonnen van het Duitse Rot Weiss Cuxhaven (2e divisie Dld.). In een, voor een oefenpotje zeer goed gevulde Martiniplaza (+/- 1000 toeschouwers?) liepen de Capitals al snel uit naar een redelijke voorsprong. Maar gaandeweg in het tweede kwart liepen de Duitsers toch weer wat in. In de tweede helft waren onze mannen heer en meester en werden de Duitsers verslagen met 94-69. Topscorer van de ietwat uitgedunde ploeg (ontbreken van Akerboom, Kriisa, Janisius en Mims) was Travis Young met 33 punten (11 rebounds).

Laten we ons alvast maar gaan voorbereiden op een gekkenhuis op zaterdag 9 oktober tegen Aris uit Leeuwarden, want als het bij een “gewone” oefenwedstrijd al zo druk is… Eerst nog de traditionele open dag natuurlijk. Dit jaar op een ietwat ongebruikelijke dag: woensdag 6 oktober, aanvang om 16:00 uur, Martiniplaza. Tijdens deze open dag zal het nieuwe team officieel aan het publiek worden voorgesteld. Ook wordt er nog een oefenwedstrijd gespeeld tegen Oldenburg (Dld.). De Vikings zullen op deze open dag onder andere Matchwinner Live gaan spelen en de Vikings zullen iets nieuws onthullen… Tot Donar!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.