Word nu lid!

Capitals contracteert Nate Fox

door | 5 reacties

De Capitals hebben een derde Amerikaan aangetrokken, de 2,05 lange PF/C Nate Fox. Nate Fox komt over van Leuven (B). Daar werd hij afgelopen seizoen de toprebounder van de competitie en een gemiddelde van 16 punten per wedstrijd is natuurlijk ook niet mis. Dit is vast en zeker een goede aanvulling op het team.

5 reacties

  1. pouwel –

   zie ik wel zitten, krijg je er ook geld voor

  2. lammy –

   erg zielig dat je als vereniging op zoek moet naar supporters die de club ondersteunen…..zwolle,almere gebeurt spontaan daar zo hoort het je kan niet alles met geld bereiken kopen erg dom om deze advertentie te zetten

   groetjes

  3. vrijwilliger –

   Wie heeft het over geld,de club heeft momenteel ? 60!!
   vrijwilligers “in dienst” een kopje koffie en een koekje en af en toe iets hartigs dat zijn de arbiedsvoorwaarden .

  4. pouwel –

   doe het dan maar lekker zelf !!!!!

  5. Chu Xiu –

   De sfeer die in de hal hangt is net als een koude winter, koud, donker, stil geen uitstraling, publiek dat alleen van zich laat horen als het goed gaat ! kijk eens naar andere clubs “gezelligheid” bestaat gelukkig ook nog. Dan lees ik nog een oproep voor trommelaars tjonge tjonge hoe diep kan je zinken voor zoon oproep

   bij deze kap ik bij de Capitals

   tot ziens

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *