Word nu lid!

Eerste training MPC Capitals

door admin | Geen reacties

Onder toezicht van een groot aantal supporters (naar zeggen +/- 150) was maandag 16 augustus het “nieuwe” team van de Capitals voor het eerst bijeen. Alle 11 spelers waren bij de eerste training aanwezig en ze zullen samen de eerste week trainen; ook de spelers met interlandverplichtingen. We hebben kennis kunnen maken met: Marek Andruska, Marius Janisius, Gatis Melderis, Kees Akerboom en Chris Mims (laatste twee toch een beetje “nieuweling”). De overigen (Nikki Hulzebos, Rogier Jansen, Valmo Kriisa, Travis Reed, Daniel Novak en Travis Young) kenden we natuurlijk nog van het geweldige afgelopen seizoen. Of alle spelers ook reeds naar de wens van Ton Boot zijn is natuurlijk nog niet te zeggen.

Het komende seizoen belooft ook een mooi exemplaar te worden. Hoewel de Capitals zich hebben versterkt in de breedte, hebben ook de overige ploegen niet stil gezeten. Met hier en daar nieuwe coaches en een behoorlijk aantal nieuwe spelers lijkt het niveau ook bij de overige teams op papier omhoog gegaan te zijn. We zullen het aanstaand seizoen allemaal wel beleven!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.