Word nu lid!

Busreis naar Amsterdam – 2e ronde playoffs 2004

door admin | Geen reacties

Twee volle bussen gingen er mee naar de derde wedstrijd tegen Amsterdam. En daar aangekomen zaten er ook nog eens ruim 300 zelfreizende Donarfans! Het was weer een lust voor het oog!

Helaas werd de wedstrijd verloren met 69-53. Aan het enthousiasme bij de Donar-supporters heeft het in ieder geval niet gelegen. Uitgerust met trommels, toeters, clapping-balloons en luide stemmen waren zijn de “mannen” van steun.

Dinsdag zullen we dan maar weer eens moeten winnen, in een hopelijk uitverkochte Plaza. Dan kunnen we donderdag nog 1 maal afreizen naar het Amsterdamse. Je bent er dinsdag toch ook bij? Bestel je kaarten online: www.mpccapitals.nl. Vikingsleden E.1,00 extra korting!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.