Word nu lid!

Playoffs 2004 – 1e ronde: MPC Capitals – Almere

door | Geen reacties

Donar komt in de eerste ronde uit tegen Omniworld Almere. Door de derde plaats in het eindklassement is “Donar” in de eerste ronde verzekerd van thuisvoordeel. Dit betekent dat zaterdag 24 april 2004 de eerste thuiswedstrijd gespeeld wordt om 19:30 in de Martiniplaza.

Zorg dat je op tijd je kaartje bemachtigd, voordat het te laat is. Leden van de Vikings ontvangen bovendien korting E.1,00 extra op een kaartje. Geef bij reservering dan wel duidelijk aan dat je lid bent van de Vikings. Bij het ophalen van het kaartje moet je wel aan kunnen tonen dat je lid bent… Reserveren kan ook online (ma.t/m vr.) via de site vanMPC Capitals.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *