Word nu lid!

Nieuw item Vikings.nl

door admin | Geen reacties

Misschien heb je het al gezien: links zie je de foto van de supporter van de week. Elke week (indien er 1 of meer wedstrijden gespeeld zijn) zal er een nieuwe foto geplaatst worden van de supporter van de week. Herken je jezelf? Klik dan gewoon op “ben jij dit?” boven de foto. Wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen voor de uitreiking van een leuke verrassing.

Je kan tijdens de thuiswedstrijden van de Capitals extra je best doen om in aanmerking te komen voor de supporter van de week. Er zal zoveel mogelijk gelet worden op enthousiast supporterende toeschouwers. Dus doe je best en word de supporter van de week!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.