Word nu lid!

Win een DVD-speler met Matchwinner-live!

door admin | Geen reacties

Aanstaande zondag, 18 januari, zal Matchwinner in de Martiniplaza gespeeld worden. Het is de bedoeling dat je via het deelname-formulier de wedstrijd MPC-Capitals vs. Tulip Den Bosch voorspelt (net als bij Matchwinner op deze site…). Het deelnameformulier zal voor aanvang van de wedstrijd bij de ingang van de zaal uitgedeeld worden.

Diegene die de wedstrijd het dichtst bij de werkelijke uitslag heeft voorspeld, krijgt van de Vikings een nagelnieuwe DVD-speler kado! De wedstrijd begint om 17:00 uur, maar de kaartverkoop start om 14:00 uur; de zaal is al geopend vanaf 15:30 uur vanwege de te verwachten drukte! Kom op tijd (want op=op) en doe mee met Matchwinner-live!

Er kan enkel meegedaan worden met een origineel deelnameformulier. Niet juist of onvolledig ingevulde fomulieren worden niet in de competitie meegenomen. Bij “gelijkspel” zal er geloot worden. De prijs wordt tijdens de wedstrijd Capitals-Den Helder op 7 februari 2004 uitgereikt.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.