Word nu lid!

Brant Bailey vertrokken…

door admin | Geen reacties

Brant Bailey heeft zijn contract dat hij met de Capitals had af laten kopen. Dit betekent dus dat hij niet meer in actie zal komen voor de Capitals. Waar Bailey naar toe gaat is op dit moment nog onbekend. Wel zeker is dat de Capitals naarstig op zoek zijn naar een nieuwe speler die mede het spel zou kunnen bepalen. Want dat is wat er ook een beetje van Bailey verwacht werd. De zoektocht wordt verwacht moeilijk te zijn, omdat veel spelers al een plekje bij een club hebben gevonden. Er wordt gezocht naar een speler die op meerdere posities inzetbaar is. Wordt vervolgd…

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.