Word nu lid!

Nieuwe shooting guard voor MPC Capitals

door admin | 1 reactie

Vandaag heeft MPC Capitals de 1.91 meter lange shooting guard Gary Buchanan binnen de selectie gehaald. Gary speelde de afgelopen 4 seizoenen voor het collegeteam van Villanova University in de NCAA, waar hij 41.6 % van de tweepunters en 38.8% van de driepunters raak schoot en goed was voor gemiddeld 14.6 punten, 4 rebounds en 2.8 assists per wedstrijd.Gary zal aanstaande zaterdag 30 augustus waarschijnlijk voor het eerst in actie te zien zijn bij het oefenduel tegen Samara in sporthal Vinkhuizen.

1 reactie

    1. mars11 –

      Als hij komt ,dan denk ik dat we een topspeler hebben binnengehaald !!

      Het zal toch geen 3 keer gebeuren, ondanks dat dit scheepsrecht is !

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.