Word nu lid!

Ook Nick Stapleton weg…

door admin | Geen reacties

Donar is op dit moment weer naarstig op zoek naar enkele nieuwe spelers. Nick Stapleton is met ingang van 21 augustus ook door Ton Boot weggestuurd, omdat hij zich niet aan de discipline kon houden, waar de coach erg aan hect. Aan het begin van de voorbereiding was ook al gebleken dat Joost Ooms de training van Ton Boot niet aankon. Hij is meteen na de eertste training vertrokken. Ook de als grote aanwinst aangekondigde Nate James is niet op komen dagen op het afgesproken tijdstip op Schiphol. Nate zat niet op zijn vlucht uit de Verenigde Staten. Hij heeft laten weten niet naar Nederland te komen. David Cully komt niet vanwege een blessure.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.