Word nu lid!

Nieuwe speler Donar: Brant Bailey

door | Geen reacties

Donar, ofwel de MPC-Capitals heeft vrijdag 22 augustus 2003 een nieuwe speler aangetrokken om het team te komen versterken. Brant Bailey is en Amerikaanse forward. Brant speelde afgelopen jaar in de Poolse competitie, waar hij als beste speler van de competitie werd uitgeroepen. Een nieuwe aanwinst dus.

MPC-Capitals is nu nog naarstig op zoek naar 3 nieuwe spelers, 1 guard en 2 centers. Ze hopen binnen een paar weken de selectie weer compleet te hebben.

Het is blijft zeker een aanrader voor een ieder die nog geen seizoenskaart heeft bemachtigd er nog snel een aan te schaffen, want het belooft een interessant seizoen te worden! Surf snel naar donar.nl om een bestelformulier in te vullen voor een seizoenskaart!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *