Word nu lid!

Play-offs 2003: Donar vs. Amsterdam

door admin | Geen reacties

De laatste competitiewedstrijden zijn gespeeld. Het is nu tijd voor de Play-offs! Donar komt in de eerste ronde uit tegen Amsterdam. De eerste wedstrijd wordt zaterdag 19 april gespeeld in de Amsterdamse Sporthallen Zuid om 19:30 uur. De thuiswedstrijd is dinsdag 22 april, 19:30 uur in de Martiniplaza. Een eventueel nodige derde wedstrijd wordt gespeeld op donderdag 24 april, 19:30 uur in Amsterdam.

De overige ploegen:
– Eiffeltowers Nijmegen vs. Landstede Zwolle
– Omiworld Almere vs. CEB Noordkop Den Helder
– BS Weert vs. EBBC Den Bosch

De ploegen met thuisvoordeel staan als eerste genoemd. De wedstrijden worden op dezelfde data gespeeld (informatie onder voorbehoud).

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.