Word nu lid!

Donar ontneemt Vikings supportersruimte

door admin | 1 reactie

Donar heeft met ingang van afgelopen woensdag (26 februari) de Vikings de supportersruimte ontnomen. Zonder het noemen van een directe reden is medegedeeld dat er niet meer van de ruimte gebruik gemaakt kon worden. Waarschijnljk vanwege de slechte belangstelling is de beslissing genomen. De Vikings betreuren het zeer dat er nog geen vervangende plek aangewezen is. Meer nieuws volgt.

1 reactie

  1. Helga-Sabine Boxhoorn-Alblas –

   wat betreft de afgenomen ruimte, daar hoeft men niet treurig om te zijn, het was een “te hoge, achtergezette ruimte!!!!!. Laten we hopen dat er een “meer in de loop” plekje voor in de plaats komt!.
   Animo van de leden…tja ik denk dat er een heleboel “Vikings” rondlopen die net als wij denken dat ze geen “Vikingslid” meer zijn vanwege geen contributie-betaling dit seizoen.
   Ik hoop dat het volgend seizoen alles beter zal gaan voor de Vikings!….en Donar natuurlijk!! ..dan komt er misschien ook weer meer publiek!….het komt vast goed!

   groetjes
   😉

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.