Word nu lid!

Dick de Boer neemt ontslag

door admin | Geen reacties

Dick de boer heeft donderdagmorgen (27 februari 2003) zijn ontslag ingediend bij het bestuur van de stichting. Zijn verzoek is door de stichting gehonoreerd. Dick gaf onder andere in zijn motivering aan dat hij en de spelersgroep het minder met elkaar konden vinden. Ook de spelersgroep heeft dit aangegeven. Het zeer teleurstellende verlies tegen Roterdam zal de druppel geweest zijn die de emmer heeft doen overlopen. Donar is hard bezig een vervanger voor de rest van het seizoen te vinden voor de functie trainer/coach.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.