Word nu lid!

Donar veroordeeld tot Elite-B

door admin | Geen reacties

Donar heeft zichzelf in de Elite-B gespeeld. Helaas werd zaterdag 15 februari verloren met 95-72 van Weert. Wanneer Donar gewonnen zou hebben was de plaatsing voor Elite-A zeker geweest, omdat ook Den Helder verloren heeft tegen Rotterdam. Het puntentotaal zou dan onoverbrugbaar geweest zijn. Maar ja, het is niet anders. Den Helder en Weert zullen nu zaterdag 22 februari onderling uit moeten maken wie er Elite-A spelen mag. De winnaar mag zich dan meten met de “besten”.

Donar speelt in de Elite-B een dubbele competitie tegen Rotterdam Basketball, Landstede Zwolle en de verliezer van de wedstrijd Weert-Den Helder. Dit betekent dat er uit en thuis twee keer tegen de ploegen gespeeld gaat worden; dus 6 thuiswedstrijden en 6 uitwedstrijden. De beste 3 ploegen plaatsen zich voor de Play-Offs 2003.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.