Word nu lid!

Verlies Donar in Maaspoort

door admin | Geen reacties

Donar heeft zondag 19 januari jammerlijk verloren in en tegen Den Bosch. De jubilerende vereniging uit Brabant (50 jaar) was domweg te sterk voor het matig spelende Donar. De einduitslag van 87 – 72 is tekenend. Een wedstrijd om dus maar snel te vergeten.

De eerstvolgende thuiswedstrijd is op zaterdag 1 februari aanstaande. Dit betreft de bekerwedstrijd tegen Donar – Eiffeltowers. Zou het Donar nog eens lukken om de, op dit moment, beste ploeg van Nederland te verslaan. Het belooft bij voorbaat natuurlijk al een spannende wedstrijd te worden. Hierbij dan dus ook de uitnodiging aan iedereen om in grote getalen naar de Martiniplaza te komen en te laten zien dat we voor 100% achter Donar staan. Tot Donar!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.