Word nu lid!

Donar wint in en tegen Zwolle

door admin | Geen reacties

Donar heeft zaterdag 7 december in en tegen Zwolle gedaan wat een hoop supporters echt gehoopt hadden: winnen. Met 92 – 82 was Donar gewoon te sterk voor de Zwollenaren. Uitblinker van de wedstrijd was Warren Peebles, die ondanks de berichten van een chronische armblessure van afgelopen week, speelde als nooit tevoren. Met 28 punten en 4 uit 4 driepunters was hij de tweede belangrijkste puntenleverancier van Donar. Dan Shanks gooide 29 punten door het netje. Het was wederom weer een wedstrijd die Donars zwakste kant liet zien: er hebben maar 7 spelers gespeeld in de wedstrijd tegen Zwolle, waarvan Erik slechts 3 minuten. Een zware aanslag voor de basisspelers dus. Nu maar hopen dat dat geen extra blessures oplevert, er wordt natuurlijk erg veel van de basisspelers gevraagd.

Donderdag 12 december speelt Donar in de Martiniplaza tegen Omniworld Almere. Donar kan uw steun hard gebruiken, dus tot donderdag (19:30 uur)!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.