Word nu lid!

Breda Basketball moet competitie verlaten

door admin | Geen reacties

Breda basketball is met directe ingang uit de Nederlandse eredivisie gezet. Dit heeft de Federatie Eredivisie Basketball vandaag bekend gemaakt. Doordat Breda geen financiele garantie meer kon geven ziet de FEB er geen vertrouwen meer in dat ze nog langer in de competitie blijven. Spelers hebben, naar horen zeggen, nog maar 1 keer salaris mogen ontvangen. Er blijven nu dus nog maar 9 ploegen over die om de landstitel mogen strijden. Alle wedstrijden die Breda gespeeld heeft worden uit de standen verwijderd.

Voor Donar betekent dit dat ze 30 november aanstaande dus niet naar Breda af hoeven te reizen voor de wedstrijd die dan op het programma stond. Of het een goede zaak is voor het basketball in Nederland valt natuurlijk te betwijfelen.

De statistieken zijn inmiddels aangepast aan de nieuwe situatie.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.