Word nu lid!

Donar wint weer eens!

door admin | Geen reacties

Zondag 17 november jl. heeft Donar weer eens gewonnen. De winst werd behaald in een matige wedstrijd tegen Weert. Donar en Weert speelden beiden een matige wedstrijd. Er werd rommelig gespeeld, maar bij vlagen werden er ook leuek acties op de vloer gespeeld. Dan Shanks was de uitblinker, met een aantal 3-punters en leuke acties. Ook Hein Gerd Triemstra liet weer eens zien dat hij een belangrijke schakel is in dit team. Met een aantal leuke schoten bracht hij zichzelf in de dubbele cijfers. En ook Warren Peebles liet een stijgende lijn zien; op een aantal onbenullige passes na. Nu op naar de volgende winst!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.