Word nu lid!

MPC Donar vs. BS Weert

door admin | 1 reactie

Zondag 17 november aanstaande speelt Donar tegen BS Weert. De wedstrijd begint om 17:00 uur in de Martiniplaza.

Het wordt zeker weer eens tijd dat Donar weer eens een potje gaat winnen, na een reeks van nederlagen tegen een willekeur aan ploegen. Momenteel staat Donar voorlaatste, net boven Rotterdam, met slechts vier puntjes. Aan Weert zal Donar wederom een lastige tegenstander hebben, met een aantal goede Amerikanen en een paar aardige Nederlandse spelers. Toch zou Weert een ploeg moeten zijn waar van gewonnen zou kunnen worden (dit baseren we dan op het budget wat beide ploegen te besteden hebben). Maar dat geld alles zegt zal iedereen inmiddels ook wel weten.

Het wordt dus in ieder geval weer met de vingers gekruist hopen op een voor Donar positieve uitslag. We moedigen hierbij wel iedereen aan om zondag naar de Martiniplaza te komen om “onze” jongens volop te steunen. Dan komt de winst toch vanzelf? Tot zondag, tot Donar!

1 reactie

    1. Jeroen –

      Dus, worden er ook broodje warme beenham verkocht? :z

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.