Word nu lid!

Competitie op punt van beginnen

door admin | Geen reacties

Na een geslaagde open dag van afgelopen zondag, het was gezellig druk in de Martiniplaza en het aantal deelnemers aan de actie van de Vikings (Matchwinner) was groots, staat aanstaande zaterdag de eerste competitiewedstrijd van Donar op het programma. De tegenstander van Donar is Zwolle, een team waar we de nodige tegenstand van mogen verwachten. Ook zwolle heeft een aantal nieuwe spelers aangetrokken die het niveau wel hebben verhoogd. Het zal een lastige wedstrijd worden en de steun van de Vikings en andere supporters zal zeker nodig zijn.

In de rust van de wedstrijd zal de winnaar van de Matchwinnerronde van de open dag “gehuldigd” worden en zijn prijs overhandigd krijgen. Laat het weer een echt avondje Donar worden: zaterdag 21 september, 19:30 uur, Martiniplaza. Tot Donar!

ps. Er zal zaterdag weer een “eigen” Vikingsruimte zijn voor de Vikings-leden. Let op de richtingaanwijzers in de hal.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.